Політика конфіденційності

Преамбула

Захист ваших даних важливий для нас. Будь ласка, прочитайте нашу політику конфіденційності, щоб дізнатись більше про те, як ми збираємо, використовуємо, зберігаємо та захищаємо вашу особисту інформацію та які права ви маєте як суб’єкт даних. Оператори цих сторінок дуже серйозно ставляться до захисту ваших персональних даних. Ми обробляємо ваші персональні дані конфіденційно та відповідно до законодавчих норм щодо захисту даних та цієї декларації про захист даних. Ця декларація про захист даних стосується використання нашого додатка.

1. Контактні дані сторони, відповідальної за обробку ваших даних

Відповідальною стороною у розумінні Загального регламенту захисту даних (далі - GDPR) та інших національних законів про захист даних є:

Крістіан Мерк
Вердістр. 31, 89518 Heidenheim, Німеччина
Пошта: hello@minimalnotepad.com

2. Загальна інформація про обробку даних нашим додатком

Наш додаток взагалі не збирає жодних особистих даних. Наш додаток встановлюється локально на ваш пристрій через App Store. Використовуючи наш додаток, ви не встановлюєте жодного з’єднання з Інтернетом на наших серверах (у нас навіть немає сервера для наших додатків). Якщо ви добровільно та явно погоджуєтесь на передачу анонімних повідомлень про аварійне завершення роботи, ми можемо отримати доступ до цієї інформації за допомогою інструментів розробника, наданих Apple. Звіти про збої не містять жодної особистої інформації.

3. Збір, зберігання та використання персональних даних посередниками

Для розповсюдження наших програм ми використовуємо Apple App Store. Використовуючи цю послугу для завантаження нашого додатка на ваш пристрій, можливо, особиста інформація буде передана третім особам. Крім того, використовуючи інші сервіси, такі як резервне копіювання даних та звіти про збої, можливо, особисті дані передаються третім особам. Перш ніж користуватися цими послугами, будь ласка, прочитайте відповідну політику конфіденційності.